Štítky: smart switch, wifi, , prepínač zigbee, black fashion maska žena, prepnite položku wifi, drôtený nástenný spínač, nálepku uk, ip68 prepínač, kórea prepínač, hlasové ovládanie zapnutie svetla wifi, sonoff fob.

€8.70 €13.81
  • Skladom
  • n703


Popis:

Funkcia:

Bezpečné Použitie: Elegantné a bezpečnosť, ako to prijme sklo krištáľ panel a protipožiarne PC substrát, vody-dôkaz , vlhkosti-dôkaz a ohňovzdorná ste predišli úrazu elektrickým prúdom riziko.

Smart Wi-Fi Dotykový Panel vypínač, môžete ovládať pomocou svetla v každom prípade, cez Andrio/smartphone IOS , Práca s Amazon alexa.

HLASOVÉ OVLÁDANIE: Pomocou "Inteligentný Život" zručnosť v Alexa Aplikácia na ovládanie elektrických zariadení s vašim hlasom.

Spravovať Váš Domov na Diaľku: Okamžite Ovládať zariadenia pripojené na Smart Plug všade tam, kde máte Internet pomocou bezplatnej aplikácie na váš smart phone, Vychutnať pokoj prostredníctvom kontroly na zariadení diaľku a vždy príde domov na dobre osvetlené dom

NAČASOVANIE fungovať vždy: Plán inteligentný Wi-Fi zapnutie svetla na

automaticky elektroniky a vypnutie založené na konkrétny čas, ktorý ste nastavili; úspora Energie eliminovať plytvanie pohotovostnom moc a zabrániť prebitiu a prehriatiu uložiť na váš elektrický poukážky a predĺžiť životnosť výrobku.

Poznámky: Pri LED na,prístroj je "on-line" prosím, zatvorte eWeLink a znovu otvoriť. Spínač musí byť napájanie cez Lin(live vstup) a Nin(netual textu).Zatiaľ čo Lout je žiť výstup. (Pre prvé použitie : Ak sa nemôžete pripojiť k sieti, prosím, vypnite prístroj reštartovať, alebo preinštalovať APLIKÁCIE. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na predajcu.)

Prosím, skontrolujte nasledujúce položky pred použitím zariadenia:

.Váš smartphone alebo tablet pripojený na 2,4 G WIFI siete, ktorý môže pristupovať k Internetu, a na signál sa môže

nesmie byť príliš slabý!

.Používanie mobilného telefónu alebo tabletu s android systém, systém musí byť 4.0 alebo novší.

.Ak používate iphone alebo iPad, musí byť umožnený prístup do APP store a stiahnuť APLIKÁCIU.

.Ak váš bezdrôtový smerovač musí nastaviť adresa MAC filter, prosím, vypnite router MACaddress filtrovanie funkciu ako prvý.

Špecifikácie:

Max. Prúd 2A/250V/gang

Max. Moc, 600W/gang

Bezdrôtový Štandard, WiFi 2,4 GHz

Materiál,Spomaľovač Horenia ABS úrovni V0+tvrdené sklo panel

Rozmer:,86mm*86mm

Package Zahrnuté:

1 X Dotyk WiFi Smart Switch Modul

1 X Rýchly Sprievodca Inštaláciou mimochodom, ak sa vám páči náš obchod, Prosím, pridajte si náš obchod do Obľúbených Obchodov, môžete si našu Novú príchodu a Zľavy informácie v čase.


  • Funkcie: Wifi smart switch
  • Záruka: 1 Rok
  • Certifikácia: ROHS
  • Číslo Modelu: ZN175839
  • Prepnúť Typ: APP control
  • Aktuálna: Iné
  • Položka Druh: Prepínače
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Napísať recenziu

Súvisiace produkty