Štítky: airgun pcp, e red dot sight, veľké puška rozsah, laser, ir puška rozsah, mock tlmič, rozsah pôsobnosti, červený bod, riflescope hakko, rifl rozsah.

€53.70
  • Skladom
  • n499


Funkcie: -Rýchlejšie zacielenia, širšie zorné pole, a plnšie taktické obrazu ako štandardné železa pamiatok. -Nech sa vám zapojiť hrozbou počas pobytu si vedomí všetkých a všetko okolo vás. -To bol navrhnutý a skonštruovaný na použitie na hliadka pušky a AR platformy. -Znižuje "tunelové videnie" hard-zameranie železa pamiatky pre rýchlejšie cieľ nadobudnutí, zvýšenú presnosť a väčší situačného povedomia. -Ľahký a kompaktný, je jednoduchá montáž, jednoduché použitie, neoceniteľné v oblasti. -Výberové tlačidlo môžete použiť na prepínanie medzi jeden red dot IČ. Špecifikácie: -1x zväčšenie -ohniskových doštičiek: jeden dot / IR -Nízky profil pre cowitness schopnosť -Čistá hmotnosť: 260 g -Farba: Čierna/Tan

VEĽKOOBCHOD:

Podporujeme veľkoobchod,kontaktujte nás, ak potrebujete importovať s hmotnosť množstvo

DOPRAVA:

-Zásielky, zvyčajne trvá(cez post mail zadarmo )

10-20 dní, USA, Kanada, UK alebo Ázijských Krajín.

15-25 dní Krajín Eurozóny (s výnimkou Talianska a Ruska)

18-28 dní, Talianska, Ruska, Južnej Ameriky, Krajiny a Afrických Krajín.

-Kuriérska služba tiež k dispozícii, keď si miesto, aby (podľa vášho expence)

-Objednávka bude odoslaný do 5 dní (s výnimkou soboty a nedele) po platby prijaté.

VRACIA:

-Stojíme za každý produkt, ktoré predávame. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom, budeme radi, uskutočniť výmenu alebo vrátenie peňazí v cene produktu menej S&H do 14 dní od nákupu.

-Pre všetkých, výmenu alebo vrátenie peňazí, potrebujeme originál potvrdenia alebo záznam o nákup v našom systéme, a výrobok musí byť v jej pôvodnom stave, vrátane krabice, UPC čiarový kód, balenie, a všetky súčasti príslušenstva.

-Prosím, aby do 15 pracovných dní vráti byť spracované.

-Poštovné a manipulačné poplatky nie sú refundovateľné.


  • Názov Značky: AIBOULLY
  • Číslo Modelu: r1x
  • Funkcia: Červená Bodka
  • Druh: PUŠKA


Napísať recenziu

Súvisiace produkty