Štítky: jedlé snehu, otec snehu, blato a sneh, bruder snehu, články snehu, bole snehu, francúzsko snehu, boa snehu, podpora snehu, sneh kia.

€5.56 €7.94
  • Skladom
  • n449


Funkcie:

1.Dvoch prstov, dotykový displej dizajn, umožňuje používať smartphone a dotykový displej zariadenia efektívne.

2.Vyrobené z vysoko kvalitného semiš textílie, mäkké a pohodlné na nosenie. Umožňuje vám ľahkosťou nosiť a vzlietnuť, fit ruky dokonale.

3.Pletený rebrovaný elastické zápästie udržuje rukavice zatvorené okolo vašej pokožky a udržuje nečistôt, nečistôt, snehu a zima, vietor, v zimných outdoorových športov.

4.Tento rukavice s anti-protišmykové silikónové dlane zvyšovať trenie a odolnosť voči oderu, môže zabrániť položky pošmyknutia.

5.Ideálny pre bežné, jazda na koni, vodič, turistika, beh, bicyklovanie, odhadzovanie snehu, terénne úpravy, DIY projekty, lyžovanie a iné outdoorové aktivity.

Špecifikácie:

Názov:Rukavice

Materiál:Semiš Textílie

Hmotnosť:80g

Farba:Čierna,Sivá,Modrá

Vhodné pre dĺžka:22 cm

Vhodné pre palm obvod:18-24 cm

Zoznam balíkov:

Pár rukavíc

Teplé pripomienky: 1. Všetky obrázky boli profesionálne kalibrované. Avšak, vzhľadom na rôzne okolitého svetla a rôznych zobrazovacích zariadení, Nastavenia, obrázky a objekty, ktoré vidíte, môžu byť mierne skreslené. 2. Údaje sú merané manuálne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nebude mať vplyv na používanie.


  • Materiál: Semiš
  • Číslo Modelu: YL192142-8.1-95-7.7


Napísať recenziu

Súvisiace produkty