Štítky: kresliť tablet, led vzorkovníka, dekor dinosaur, farebný dinosaurus, dinosaurov rám, grafického tabletu na kreslenie, dinosaurov plagát, dieťa projektor, dieťa projektor, lampu projektora.

€12.68 €16.90
  • Skladom
  • n425


A4 Čerpať so Svetlom v Tme Detí Deti Zábavné Hračky rysovaciu Dosku Do Políčka ruský Jazyk Dropshipping 2018

Súbor "Kresliť so svetlom" pomôže dieťa odhaliť svoje tvorivé potenciál, ale zároveň, nábytok a tapety vo vašom byte nebude "zdobia" s vzory a ručné písanie.

Vezmite si špeciálny tablet s svetla sa usadzujú vrstvy, baterku značky a začnite kresliť! Z dotyk "kefa" na "plátno" bude svetlo linky, jas a jasnosti, ktorá závisí na vzdialenosti od značku tabletu a uhol sklonu. Nie je možné vymazať z pracovnej plochy, ale môžete čerpať na vrchole, pretože každý nový riadok bude jasnejšie, než ten predchádzajúci. Úplne rovnaký obraz zmizne sám v 30-40 minút.

Na druhom konci značky je pero so špeciálnym atramentom, ktorý sa zobrazí len pod svetlom baterky. To nemôže byť vypracovaný na tablet - použiť obyčajný papier za to!

Súprava obsahuje:

tablet so svetlom-hromadí sa krytiny, formát А4;

marker-baterka na kreslenie;

šablóny;

inštrukcie;

Odporúčania na použitie:

Menej svetla, tam je v miestnosti, jasnejší obraz bude.

Odporúča kreslenie relácie je viac ako 15-20 minút.

Nefarbite na tablet nič iné ako baterku značky.

Nie priamy značka svetlo do očí.

Odporúča sa, aby sa tablet na tmavom mieste počas voľného času.

Súbor formát A4 je ideálne pre vytvorenie malé a kompaktné predmetov. Malý a lacný možnosť v krabici s blany a značku pre kreslenie. Určené pre spoločné tvorivosti detí a rodičov

Ďalšie kreslenie hračka

Zákazníkov Upozorňujeme, Meracie a Farby 1) Prosím, aby malá veľkosť chyby spôsobené ručné meranie. 2) Prosím potrebné pripomenúť, že vzhľadom na svetelné efekty a monitora jas/kontrast nastavenia atď., farebný tón webových stránok a fotografií skutočného položku môže byť mierne odlišné. Po predaji Slúžiť 1) Ak chýba alebo DOA položiek, keď dostanete balík, kontaktujte nás prosím v prvom rade. Budeme kontrolovať a usporiadať reship dodávky 2) Ak akákoľvek položka je nefunkčné do jedného týždňa, zašleme vám novú náhradu. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás, keď je nejaký problém s vaším výrobkom. Poskytneme vám bezplatnú opravu alebo náhradu za to(a to BEZ NÁHRADY) spätná Väzba Sme obvykle opustiť pozitívnu spätnú väzbu na každý zákazník. Na podporu zdravého Ali Spoločenstva, dúfame, že sa vám bude robiť rovnakú vec pre nás. 1) Ak máte akékoľvek nespokojnosť, prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť problém skôr, zanechajte nám spätnú väzbu, 2) Sme si istí, že vždy existuje riešenie a sme si istí, že nechcete, zlé spätnú väzbu, tam, kde sa transakcia ukončí.


  • Materiál: Plastové
  • Upozornenie: baterka
  • Názov Značky: peneede
  • Číslo Modelu: Nakreslený Obrázok Tablet V Tme List Živočíšneho Svietivosť Zmraziť
  • Vekové Rozpätie: > 3 rokov
  • Pohlavie: Unisex
  • Druh: Rysovaciu Dosku
  • Klasifikácia: Kopírovanie Notebook


Korobtsovskaia
2021-01-07
5/5
Love it very satisfied

Napísať recenziu

Súvisiace produkty