Štítky: držiak dosky, príbory, držiak kuchyňa, stroj sekačka shredder, skryté umývadlo, platón plier, jedlo suché rack, dosku umývadlo, držiak na príbory, kichen umývadlo, plachtenie príbory skladovanie.

€25.66 €30.55
  • Skladom
  • n18


3 Tier stojan na riad Stojan, Držiak, Misky na Sušenie Prístrojovú Dosku Misky, Príbor, Pohár Drainer Rack Dosky Držiak s Hrnček Držiak a Príbor K

[HIGH QUALITY]Konštruované s ťažkých a hrdza-odolný chrómovaný drôt pre stabilitu a trvanlivosť;materiál,stroje na leštenie a proces zvárania,zabraňuje hrdzaveniu.Odolnosť proti korózii a vysoká teplotná odolnosť,jasné a ľahko sa čistí,má dlhú životnosť.Odtoková pan automaticky odvádza vody na zabránenie pretečeniu a spôsobiť osobu, na jeseň po klzkom teréne.

[ALL-IN-ONE VŠESTRANNÝ ORGANIZÁTOR]Na stojan na riad má atraktívny zaoblený tvar,protišmykové a anti-scratch gumené nohy,stabilná konštrukcia,chráni jedlo sušenie rack z trosiek a ochranu vašej kuchyni stôl od nuly.Vymeniteľné vypúšťanie zásobníka umožňuje jednoduché odstránenie prebytočnej vody,účinne zabraňujú hornej a dolnej riad mozgov krížovej kontaminácii.

[VEĽKÚ KAPACITU], Navrhnuté do troch vrstiev pre jasné organizácie.Rozmery Potrebnú 42 x 25 x 43.5 cm.Ideálny pre drží to15 jedál,a 28-38 misy.Tam sú 6pcs hrnček držiaky a jeden prútika kontajner na oboch stranách.Môžete uložiť,vidličky,lyžice,doska,otvárače,hrnček,sklo,misy a iné pokrmy,dolné rovný povrch ústrety poháre alebo šálky.

[STAROSTLIVOSTI A DEKORÁCIE]Len umyte mydlovou vodou a potom dôkladne vyschnúť.Príležitostne uplatňovať minerálneho oleja, aby sa udržala jeho prirodzený vzhľad. Okrem toho,držiak je elegantné a krásne.Môže byť použitý pre pultu alebo pracovnej plochy ak chcete dosiahnuť dobré dekoratívne efekty.

[UPOZORNENIE]. je prísne zakázané umiestniť stojan do vody, na dlhú dobu a prostredie musí byť suché,uistite sa, hrdzavé dôkaz.Nepoužívajte korozívne látky, obráťte sa na stojane

Tam sú 6pcs hrnček držiaky a jeden prútika kontajner na oboch stranách pre dobre organizovanie hrnčeky,rezacia doska,otvárače,lyžice, atď. v poriadku, a udržať suché a čisté

Uloženie izba pre vytvorenie vášho priestoru viac elegantné

Musí mať pre každú domácnosť

Odnímateľné plastové vypúšťanie zásobníka

Farba: Strieborná +biela

Materiál: Chrome-á železo + plast

Obsah Balenia:

1 * Kuchynské príbory mozgov rack

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Plastové


Lfif Vbrbyf
2020-11-10
1/5
I don't recommend anyone. The seller is dubious. Confused tracks, cities of receipt. And in defense of yourself, she asks to write that this is allegedly I did not like the goods. And the amount-at least on the ruble, but less.
Daniil Petrin
2020-12-17
1/5
The goods did not come, AliExpress money returned for the next day after opening the dispute. I'm sorry, I was waiting for her, because the old dryer is already rusty.
Dzhaemchelakde
2020-09-21
1/5
The order never came. The seller originally indicated the wrong track number. The correct track has sent in coabbing which for 3 months no one knows where it is. Ali made a decision in favor of the seller and did not return the money. Almost 1700r under the tail. do not order from this seller. You will stay without money and without goods. very cunning seller. Trap with track number
Shamovass
2020-09-10
5/5
Delivery is very long, came whole and unharmed, the quality is normal, though very gentle, let's see how long it will serve, and so liked, a good dryer.
Ilatan 87
2020-11-22
5/5
Good quality, fast delivery, IDEAL product for my small kitchen!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty