Štítky: mačka sandbox, mačka na wc, Lopata Cat, odnímateľný podstielku okno zatvorené, podstielku lopatka, mačka mat wc, pet piesku, box vrhu, box podstielku, film v okne.

€10.89 €15.56
  • Skladom
  • n1154


Popis:

Názov produktu: inteligentný debničky.

Veľkosť produktu: 650 * 630 * 660 (mm).

Menovité napätie: 12V.

Maximálne zaťaženie: 25 kg.

Vrh Kapacita: 6L.

Odpadky kapacita: 9L.

Body Materiál: PP.

Hmotnosť: 12 kg.

Menovitý výkon: 1W standby, spustiť 6W.

Konvenčné spotreba energie: 1 kWh / mesiac.

Presnosť: 0.05 kg.

Záložnej batérie: 2000mAh.

Funkcia : 4x snímania gravitácie, automaticky rozpoznať mačky a von, oneskorenie čistenia na 3 sekundy, vyhnúť sa nehodám a frights, vykonávať inteligentné a efektívne čistenie a zbierať podstielku v koši nižšie, namiesto dokončenie nudné každodenné upratovanie. Nahradiť odpadkové vrece, keď sa zobrazí výzva zariadením. Počas prevádzky zariadenia, ak sa mačka sa cítili, ak chcete zadať alebo krok na prístroj zľahka, bude to zastaviť okamžite, kým mačka listy. Keď piesok úniku otvor zmysly mačacie pazúry alebo iné cudzie predmety, bude okamžite zastaviť a urobiť malý otáčania, čaká na cudzie predmety, ktoré sa majú odstrániť, aby sa zabránilo privretiu mačka. V každom prípade, ak sa kryt zariadenia je otvorený manuálne alebo náhodne, prístroj sa bude automaticky preruší napájanie, aby sa zabránilo nehodám. Je vhodný aj pre veľké mačky, ktoré môžu byť plnené s 6L podstielku, ktorá má dlhú výdrž batérie, ktorá je veľmi vhodný pre majiteľa, keď cestovanie na krátke výlety. Čisté v čase, voľné ruky, beží hladko a konzumovať nízku hlučnosť. Samostatné dizajn, ľahko demontovať a vyčistiť

Bezpečnostné opatrenia:

Tento produkt je vhodný iba pre malé častice, silné absorpčné podstielku, podstielku ako bentonit a tofu drveného piesku.Vypnúť konvenčné pásy tofu piesku, krištáľovo podstielku a iné veľké častice.

Inicializuje wt reštart, prosím, dotknite sa podstielku, všetky zmontované súčasti naštartovať.

Prosím, dajte na suchý, rovný a stabilný zem, zem nie je príliš mäkké, tak gravity sensor čítanie chyby.

Neumiestňujte výrobok v horúcom, vlhkom prostredí, aby ste predišli poškodeniu okruhu.

Neumiestňujte nič na zariadenie, gravity sensor, aby sa zabránilo čítanie chyby.

Po vyčistení do koša, inštalovať v mieste, keď navádzacie.

Odpadkové vrecia sú vhodné ako veľa ako je to možné, tak, aby blok infračervený snímač, ktoré majú vplyv na bežnú prevádzku zariadenia.


  • Materiál: Plastové
  • Súbor Typ: Áno


Masha Acorn 8 8
2021-02-08
5/5
All OK.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty