Štítky: xiao mijia 3, xiayomi kamerovým systémom, mi xiomi, mi brána 3, mijia výkon aplikácie, heiman, aqara obyv., mijia xiao, mi xiao, muž plynový senzor.

€23.38 €29.23
  • Skladom
  • n112669


Vezmite prosím na vedomie, pred objednávky: Pre bezpečné zásielky, batéria nie je súčasťou parcely, Tak sme sa OTVORIŤ pôvodnom balení a vytiahnite batériu, ALE môžete si kúpiť batérie vo vašom miestnom obchode.

Upozornenie: Táto položka sa musí zhodovať xiao multifunkčné bránou na použitie Popis Produktu: Značka: Xiao Meno: Xiao Mijia Honeywell Požiarny Detektor Dymu Batérie Model: CR123A, štandard napätie 3V Poplachový režim: Zvuku a svetla, alarm alarm klasifikácia: Požiarna signalizácia porúch alarm, low battery alarm Alarm hladina zvuku: 80dB alebo vyššie Pohotovostný režim: Približne 1 rok Hmotnosť: 100 g Prevádzková teplota: -10 ~ +55 Stupňov Celzia Inštalácia umiestnenie: Strop Podporované operačné systémy Android a iOS verzie: Android 4.4/iOS 8.0 alebo vyšší Poznámka: toto zariadenie môže byť použité alarm fungovať nezávisle ďalšie funkcie potrebné na zápas Xiao Brána 2 Špecifikácia: 1. Pôvodné mijia dymový alarm,Diaľkový alarm, domov nebezpečenstvo je známe v čase. 2. Na sklade mijia požiarny alarm. Progresívny zvuk budíka 3. Self-check pripomienky v pravidelne 4. Skorej detekcie požiaru, ako člena rodiny. 5. Jednoduché nastavenie . Upozornenie: Môžete použiť sebe nezávislé bez smart telefón, ale len alrm funkciu. Prosím viazaný aktualizovaná verzia bránou alebo Klimatizácia Spoločník Brána 2 pred spojiť s APP. Xiao výrobok používať iba v :je potrebné nastaviť Čína (pevninská časť) v APP . Xiao Mijia Požiarnej signalizácie Honeywell Plynový Detektor Dymu Snímač pracovať s Multifunkčné brána 2 Smart Home security APP control

Skoro alarm oheň byť vaša rodina stráže

Keď monitorovania oblasti dymu koncentrácia dosahuje alarm hodnotu, prístroj okamžite spustí zvukový a svetelný varovný signál,a tlačil do mobilnej aplikácie. *Aplikácia funkcia push musia byť viazané na modernizované verzie bránou alebo klimatizáciu partner

Diaľkový alarm vedieť domov nebezpečný v čase

Bez ohľadu na to, domov odpočinku, alebo ísť von hrať, situácia doma vždy pochopiť. keď dym hodnota je príliš vysoká, bude okamžite poslať zvukový a svetelný varovný signál, a tlačil do mobilnej aplikácie. tak môžete prijať účinné opatrenia na riešenie nebezpečenstvo.

Pravidelné self-pripomienky, udržať bezpečnejšie kedykoľvek

Otvorením mijia aplikáciu,je možné vzdialené zistiť,pohodlné a šetrí energiu. môžete tiež povoliť "zariadenie samokontrola pripomienka" funkciu, čo bude tlačiť na detekciu atate v prvý deň každého mesiaca na zabezpečenie bežnej prevádzky vás doma zariadenia.

Najpredávanejšie bezpečnostné seiko kvality

To prijať anti-ohňovzdorný materiál a vstavaný inteligentný procesor. proces vyspelé elektronické technológie na dosiahnutie ultra-nízka spotreba energie. batériu môžete pracovať viac ako 5 rokov, ak v bežnom pracovnom prostredí.

Honeywell je diverzifikované, výška-tech a rozšírené výrobcu. v protipožiarne podáva Honeywell sa špecializuje na výrobu požiarneho poplachového systému,detekcia požiaru a špeciálne vybavenie. tento čas, MIJIA a Honeywell spolupracovať a spájať mijia je estetický dizajn s honeywell profesie v jednom, aby vám kvalitné výrobky.

Jednoduchá inštalácia honeywell požiarna signalizácia môže byť použitý samostatne, alebo s inovované xiao Multi-function brána 2 alebo klimatizácia spoločník je spojená len po pripojení s xiao Multi-function brána 2, prepojenie, diaľkové aralm a self-test aplikácií atď. môže byť dosiahnuté.

Umiestnenie inštalácie pre používanie sám nainštalovať honeywell požiarny poplach na špecifické loaction som

Inštalácia krok pre pripojenie s xiao Multi-function brána 2 nainštalovať honeywell požiarny poplach na konkrétne miesto a viažu sa s xiao Multi-function brána 2

Použite bránu zariadenia zažiť viac funkcií.


  • Max Rýchlosť: xiao smart home
  • Gyro: xiao smart home
  • Názov Značky: mijia
  • Číslo Modelu: Honeywell Požiarnej Signalizácie


Napísať recenziu

Súvisiace produkty