Štítky: korloy, sústruh rýchle, sústruh swing, držiteľ rýchla výmena nástroja príspevok, rýchle chang nástroj príspevok, sústruh rýchla výmena nástroja príspevok, mzg nástroj, groove sústruh nástroj, nástroj veži, mzg.

€21.98
  • Skladom
  • n1010


503-M taliansky Štýl Rýchla výmena držiaka nástroja pre sústruh Otáčania nástroja

Tento 503-M držiak je vhodný na taliansky Štýl M model QCT Nástroj Príspevok. Je to vždy používa na sústruhu vyrobené vo Švajčiarskom.To má V groove slot , tak to môže držať kolo typ otáčania nástroja.

Špecifikácia

Max. Holding Výška :14 mm.

Foto

--------------------------------------------------------

O prepravnej

Prosím, uistite sa, dodaciu adresu a telefónne číslo vašej ľavej na Netrox-systems.sk webových stránkach sú správne.Podrobnejšie adresa je,viac hladko to môže prísť. Ak cieľ nie je rovnaký ako ten, ktorý ste nechali na transakcie stránku,oznámte nám prosím platnú adresu, na včasné prostredníctvom e-mailu alebo správy!

Ak sa rozhodnete Vzduchu Mailovej Služby , Zvyčajne to trvá 4-6weeks dorazí NÁS/Kanada/Južná Kórea/Austrália a Západnej Európy a Juhovýchodnej Ázie .Bude to trvať viac krát na iné krajiny. Niekedy to bude trvať dlhší čas, v závislosti od núdzových podmienkach,ako napríklad počasie a bezpečnostná kontrola atď. To bude trvať oveľa viac času na iné countrys a oblastiach.

Platba Popis

Akceptujeme iba Escrow/Kreditnú Kartu Visa//platby Bankovým Prevodom.

Poštovné Popis

Prosím, uistite sa, že platba adresa je správne a k dispozícii. Telefónne číslo je potrebný pre bezproblémové doručenie! Akékoľvek non-prijaté položky spôsobené adresa neplatná registrované nie sú v našej vrátenie peňazí alebo výmenu politiky.

Notifikačný e-mail odoslanie, bude odoslaný kupujúcemu po položka je vyslaný. Pošlite nám e-mail, ak nechcete dostávať náš e-mail po 3 dni plné platba odoslaná.

Návrat Popis

V nepravdepodobnom prípade, že návrat je žiadosť, všetko sa vracia, musí obsahovať všetky pôvodné položky nepoškodený, v re-predajného stavu, všetky originálnom balení vrátane manuálov, záručného formuláre, atď. Poštovné a balné poplatky nie sú refundovateľné. Kupujúci je zodpovedný za prepravné náklady, ktoré vznikli doprava výrobkov späť.

Kontaktujte nás

Pre nič o výrobok, cena, doprava alebo stav objednávky, prosím poslať správu/e-maily nás, alebo nás kontaktujte prostredníctvom Obchodu Manager !

Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité,prosím zanechať svoj názor včas!


  • Číslo Modelu: 503-M QCT Otočením Držiaka Nástroja s V-Drážkou
  • Potrebný Nástroj Príspevok : Taliansko Štýl M model
  • Max. Upínacie Výška: 14 mm
  • Druh: rýchla výmena držiaka nástroja nástroj na Sústruženie


Brittanypooh21
2021-02-12
4/5
Goods delayed, with payment customs, virtually double price.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty